Meeskond

IgorIgor Gordon Juhatuse liige Tel.: (+372)56506316 E-kiri: igor.gordon@ehpv.ee .

 

 

. .   latsinLatsin Alijev Juhatuse liige Direktor Tel.: (+372)56506376 E-kiri: latsin.alijev@ehpv.ee .   .

 

 

 

.   Jekaterina Voinova Juhatuse liige StigmaIndex projektijuht Tel.: (+372)58078037 E-kiri: jekaterina.voinova@ehpv.ee

 

 

 

 

.   .Victoria Vinckler Projektide juht Tel.: (+372)58142010 | E-kiri: victoria.vinckler@ehpv.ee .     . .   

 

 

 


8
Roman Krõlov Psühholoog Tallinnas Tel.: (+372)58455220| E-kiri: roman@ehpv.ee .     . .

 

 

 

Anastassia Peterson Projekti assistent Tel.:(+372)5817 1331 | E-kiri: npeterson@ehpv.ee   .     .

 

 

 

 

Nelli Lomova Raamatupidaja Tel.: (+372)55568464 | E-kiri: nelli@ehpv.ee .   . .     . .

 

 

 

 

 

jelenaJelena Antonova Juhatuse liige Ravisoostumuse juht Tel.:(+372)53317025| E-kiri: jelena.antonova@ehpv.ee   . .

 

 

 

.     .   DSC_0024Jekaterina Smirnova Sotsiaaltöötaja Narvas Tel.: (+372)55578131 | E-kiri: jekaterina.smirnova@ehpv.ee   .

 

 

.

. .

 

Hakake vabatahtlikuks ?

Liituge uudiskirjaga