Kõik HIV testimisele Tallinnas ja Narvas!

07.06.2014

Kõik HIV testimisele Tallinnas ja Narvas!

Testima ootame kõiki Tallinna ja Narva elanikke ning külastajaid. Testimine on konfidentsiaalne ja tasuta ning võtab vaid mõne minuti. Verd võetakse sõrme otsast ning inimene saab oma HIV-staatuse teada mõne minuti jooksul.

Soovime tõsta inimeste teadlikkust HIVist, pakkuda mugavat võimalust teada saada oma HIV-staatusest ning vajadusel suunata tervishoiuasutusse HIV ravile. Eesti HIV-positiivsete võrgustik tuletab meelde kõigile neile inimestele, kel on lähiminevikus olnud mõni kaitsmata seksiseiklus, et HIV-testimine on ainus võimalik viis teada saaba oma HIVi nakatumisest. Teed testi ja saad olla targem ja muretum!

7 juunil 2014, laupäeval, 14:00 - 17:00 Tallinnas, kino Sõpruse juures, aadressil Vana-posti 8, toimub HIV-kiirtestimine OMA festivali raames.

Samuti sel laupäeval 7 juunil, kell 14.00- 20.00 toimub HIV-kiirtestimisüritus Narvas Linnapäevade raames.

Testimisi viivad läbi Seksuaaltervise Kliinik http://www.seksuaaltervisekliinik.ee/ ja Linda Kliinik http://ehpv.ee/linda-kliinik. Korraldavad Eesti HIV-positiivsete võrgustik www.ehpv.ee, Tervise Arengu Instituut www.tai.ee ja toetab AIDS Healthcare Foundationwww.healthcare.org

2014. a seisuga 30. mai on Eestis diagnoositud 138 HIV-nakatunud isikut. Kokku on aastate jooksul Eestis HI-viirus diagnoositud 8840 inimesel, sealhulgas AIDS 421 inimesel.

http://www.terviseamet.ee/nakkushaigused/nakkushaigustesse-haigestumine/hiv-ja-aids.html

Lisa kommentaar

* – nõutav väli

  1. Ei avaldata

Hakake vabatahtlikuks ?

Liituge uudiskirjaga