Meil on täna sünnipäev!!!

01.04.2014

Kallid sõbrad! Täna on pidulik päev, kui me kõik võime end pidada sünnipäeva lasteks!

Kuigi aknataga sajab lund ja õues on külm, me siiski usume kõigesse mis juhtub ja juhtuma hakkab ja eriti sellesse, et täna me oleme juba 9 aastased!

Kui vaadelda 9 aastats last, siis me näeme täiskasvanu idenditeeti, kes ilmselt õpib 2/3 klassis, oskab sõita rattaga, ujub ilma ujumisrõngata ja suudab endale süüa teha.

Kui vaadata organisatsiooni, kes on saanud 9 aastaseks, siis võib kohe öelda, et selja taga on suur kogemustepagas, hea ja kindel meeskond, omad kindlad reeglid, stabiilne töö ja kvaliteet ning palju muud.

Meie töökoht - see on nagu teine kodu, kus me veedame suure osa päevast. Me kõik mõistame, et organisatsiooni areng on ka meie endi areng ja kasv. Sellepärast iga inimene, kes meil töötas või töötab , on väärt austust, tähelepanu ja tänu. Tänu töökatele ja toredatele inimestele EHPV õitseb ja areneb edasi ning on ja jääb üheks edukamaks organisatsiooniks.

Palju on olnud üleelamisi ja palju on olnud ka head, on seljataga pikk kogemusterikas aeg, millest on saanud lugu või ajalugu. Sellest tähtsaim on see, et täna me tähistame kõik koos EHPV 9 -dadt sünnipäeva, see on järjekordne samm edasi seatud eesmärgi poole.

Kallis EHPV võta vastu meie südamlikud õnnesoovid, soovime edu ja edasiminekut ning lojaalseid töötajaid, partnereid!

Lisa kommentaar

* – nõutav väli

  1. Ei avaldata

Hakake vabatahtlikuks ?

Liituge uudiskirjaga