Psühholoogiline nõustamine

Kui Sind vaevavad hirmud ja eneseusu puudumine, elu mõte on kaduma läinud, eesmärgid on hägusad, lähedaste inimestega on probleeme, Sind ei mõisteta , siis tea, et meie psühholoog Roman suudab Sind panna nägema uusi võimalusi ja muuta elus neid aspekte, mis ei lase sul olla elurõõmus ja takistavad tulevikuplaanide ehitamist.

Sa võid Romaniga kohtuda individuaalselt või võtta osa grupitööst, kus saad osa teiste inimeste lugudest ja eludest ning leiad vastused ka oma küsimustele. Meie tugigruppides on alati sõbralik ja toetav õhkkond ning kui tunned puudust inimlikust suhtlusest ning oled väsinud üksildusest, oled sattunud just õigesse kohta. Sa võid saada mõne kasuliku soovituse, jagada oma kogemusi ning Roman räägib Sulle lahkesti, kuidas kõige edukamal moel jõuda püstitatud eesmärgini.

Registreeru tugigruppi või konsultatsioonile telefonil 58188508 või mailitsi svetlana@ehpv.ee, mis toimuvad Tallinnas ja telefonil 53317025 või mailitsi jelena.antonova@ehpv.ee, mis toimuvad Jõhvis.

Asume aadressil Tallinnas, Mardi 3 ja Jõhvis aadressil Rakvere 5a. Kõik meie teenused on tasuta, anonüümsed ja jagatud info on konfidentsiaalne.

Juhul kui Sa elad Narvas, siis sarnased teenused on olemas ka Sinu kodulinnas aadressil Linda 4, kuuendal korrusel. Konsultatsioone viib läbi Natalja.

Registreeruda saad Narvas telefonil 53334226 või mailitsi aleksandra.barsukova@ehpv.ee

11

Hakake vabatahtlikuks ?

Liituge uudiskirjaga