Sotsiaalne nõustamine

Sotsiaalnõustaja poole on mõtet pöörduda ka juhul kui Sul on töö- ja elukoht olemas. Sotsiaaltöötaja aitab näha erinevaid uusi võimalusi enese realiseerimiseks ühiskonnas. Elame ajal kui võimalusi on palju, kuid me ei tea kuidas nendeni jõuda ja mida nendega peale hakata.

Sotsiaaltöötaja aitab inimestel orienteeruda segastel aegadel ja leida optimaalseid võimalusi, et realiseerida oma ideid ja rakendada võimeid.Alati on võimalik küsida abi dokumentide vormistamiseks, võlgade likvideerimiseks, toetuste saamiseks, humanitaarabi saamiseks, eelarve planeerimiseks, CV-koostamiseks, töökoha leidmiseks, vajalike kursuste ja täiendkoolituste leidmiseks, hariduse omandamiseks, õigusabi saamiseks. Alati üritame lähtuda Sinu vajadustest ja soovidest.

Konsultatsioonile Tallinnas saab registreeruda telefonil 58188508 või mailitsi svetlana@ehpv.ee. Sotsiaaltöötaja võtab vastu kolmapäeviti (10.00-17.00)kuid alati on võimalik kokku leppida ka sobivam aeg. Asume aadressil Mardi 3, Tallinnas.

Konsultatsioonile Jõhvis saab registreeruda telefonil 53317025 või mailitsi jelena.antonova@ehpv.ee. Sotsiaaltöötaja võtab vastu neljapäeval ja reedel kella 10:00 - 17:00.

Narvas asume aadressil Linda 4, kuuendal korrusel.Narvas töötab sotsiaaltöötaja esmaspäevast kolmapäevani (10.00-17.00) kuid alati saab kokku leppida ka enam sobiva aja. Registreerimine telefonil 53334226 või mailitsi aleksandra.barsukova@ehpv.ee .

Kõik meie teenused on tasuta, anonüümsed ja konfidentsiaalsed.

11

Hakake vabatahtlikuks ?

Liituge uudiskirjaga