Meeskond

Jekaterina Smirnova

Jekaterina Smirnova

JUHATUSE LIIGE, KOOLITAJA

Minu nimi on Jekaterina. 2005. aastal omandasin bakalaureusekraadi sotsiaaltöö erialal. 2009. aastal astusin Tartu Ülikooli Narva kolledži magistriõppesse sotsiaalpedagoogi erialale. Üle 15 aasta töötan sotsiaalvaldkonnas, erivajadustega inimestega. Minu klientideks olid erinevate sõltuvustega inimesed, HIV-nakkuse ja teiste sugulisel teel levivate haigustega inimesed, noored ja lapsed riskiperedest. Minu põhiülesanne ja soov oli parandada inimeste elukvaliteeti. Märkan klientide vajadusi ja kirjutan projekte, mis aitavad neil saada ja tunda end täisväärtusliku ühiskonnaliikmena. Olen kogu oma karjääri jooksul viinud läbi gruppe ja koolitusi erinevatele sihtrühmadele, nendeks olid loovtöötoad lastele ja HIV- positiivsetele vanematele, koolitused organisatsiooni töötajatele ja partneritele, sotsiaalteemalised koolitused klientidele. Mul on ka kaheaastane vanglakogemus, kus viisin läbi vangide sotsiaalse kohanemise gruppe. Kogu selle aja sain suure rõõmu pedagoogilisest tegevusest. 2020. aastal sain andragoogi tunnistuse ning sellest hetkest hakkasin oma kogemusi ja teadmisi inimestele edasi andma. Alates 2020. aastast viisin läbi 5 täiskursust tugiisiku erialal ja valmistasin tööle üle 40 spetsialisti. Jälgin pidevalt trende ja muutusi sotsiaalsfääris, täiendan õppematerjale ja kirjutan koolitusprogramme.

Kui tunned, et soovid omandada uut eriala või tõsta oma professionaalset taset, siis oled õigel teel, vali õige kursus ja ole lainel.

Ekaterina Maslennikova

Ekaterina Maslennikova

PSÜHHOLOOG, ABIKOOLITAJA

Tervitused kõigile! Minu nimi on Ekaterina. Hetkel olen töötav psühholoog. Aga ma ei tulnud selle eriala juurde päris algusest peale. Esimese hariduse sain moekunstnikuna, kuid ei töötanud kunagi oma erialal. Olen töötanud üle 10 aasta hulgimüügi valdkonnas juhtivatel ametikohtadel, kus ise koolitasin uusi töötajaid tööülesannetes, viisin läbi koolitusi meeskonna tulemuslikkuse parandamiseks. Mulle on see alati väga meeldinud. Paralleelselt jätkasin õpinguid ja sain 2021. aastal psühholoogidiplomi. Psühholoogia on alati olnud osa minu elust ja teadmisi on kogunenud juba kooliajast. Olen alati mõistnud, et iga inimene vajab oma lähenemist, seega loon igasuguse suhtluse inimestega individuaalselt. Juba aasta aega olen korraldanud rühmatreeningu koosolekuid psühholoogilistel teemadel. Samuti olen viimase poole aasta jooksul teinud lapsevanematele harivaid lastepsühholoogiaalaseid otseeetreid. Õpin pidevalt ja täiendan oma teadmisi. Rõõmuga jagan teadmisi, mis aitavad elada ja kasvada.

Latšin Alijev

Latšin Alijev

TUGIISIK, ABIKOOLITAJA

Minu nimi on Latšin. Olen kogu oma elu jooksul läbinud pika tee valitsusstruktuurides töötades, st 16 aastat karistussüsteemis, 23 aastat valitsusvälises sektoris, olen toetanud võtmepopulatsioone, kellel on kalduvus sotsiaalselt olulistele haigustele ja sõltuvustele. Selles etapis jõudsin järeldusele, et olen valmis oma teadmisi, kogemusi ja oskusi rakendama ja edasi andma.
Mul on laialdased kogemused vabatahtlikus töös riiklikes ja valitsusvälistes organisatsioonides ning olen aidanud kaasa HIV-i ja sõltuvustega inimeste programmide, õppingute ja teenuste arendamisele.
2021. aastal sain tugiisiku eriala diplomi. Leian alati hea kontakti erineva vanuse ja sotsiaalse staatusega inimestega. Olen emotsionaalselt tasakaaluka iseloomuga ning suudan rahulikult inimesele edastada igasugust infot, oma töös koordineerin sageli praktilisi tegevusi ja aitan praktikantidel oma oskusi arendada.
Koolitus annab inimestele uusi võimalusi ning muudab nad tööturul konkurentsivõimelisemaks ja nõutumaks. Mul on väga hea meel isiklikult kohtuda kõigiga, kes meie juurde koolitusele tulevad.