Latšin Alijev
Juhatuse esimees, tugiisik, koolituskeskuse juhatuse liige
+372 5870 6070
latsin.alijev@ehpv.ee

Igor Gordon
EHPV auliige
+372 5650 6316
igor.gordon@ehpv.ee

Jelena Antonova
Juhatuse liige
Jõhvi
+372 5331 7025
jelena.antonova@ehpv.ee

Jekaterina Voinova
Juhatuse liige
+372 5807 8037
jekaterina.voinova@ehpv.ee

Jekaterina Smirnova
Psühhostsiaalsete teenuste koordinaator, koolituskeskuse juhatuse liige, koolituskeskuse koolitaja, sotsiaaltöötaja
+372 5557 8131
jekaterina.smirnova@ehpv.ee

Krista Mägi
Sotsiaaltöötaja
+372 5340 1706
krista.joost@gmail.com 

Alla Zakharchuk
Seire- ja hindamisspetsialist
Telefon +372 53761550
Tallinn
alla.zakharchuk@ehpv.ee

Armen Aghajanov
Baltic HUB-i projektikordinaator
+380 93 532 11 29
armen.aghajanov@ehpv.ee

Nelli Lomova
Raamatupidaja
+372 5556 8464
nelli@ehpv.ee

Sagib Kulbayev
Kommunikatsioonijuht
Tallinn
+372 5781 6023
sagib.kulbayev@ehpv.ee

 

Vassili Skripkin
IT Spetsialist
+372 5678 7838
Tallinn
vassili.skripkin@ehpv.ee

Iana Levman
UX/UI disainer
ialevman@gmail.com,
+351915863477

Maksym Kasianczuk
Spetsialist-sotsioloog ja seksuaaltervisele spetsialiseerunud kliinikutes töötavate meditsiinitöötajate programmi juhataja.
+372 53906741
maxim.kasianczuk@gmail.com

Nadežda Tsjupa
HIV-kogemusnõustaja
Jõhvi
+372 5675 3737
nadezda.tsjupa@ehpv.ee

Daniil Fjodorov
HIV-kogemusnõustaja
Tartu
+372 5645 4418
doktorafrik@mail.ru

Olha Heisulenko
Kogemusnõustaja Ukraina pagulastega (рівний консультант з роботи з українськими біженцями).
Narva, Ida-Virumaa
+37256651213
olha.heisulenko@ehpv.ee

 

Svetlana Prunis
Kogemusnõustaja Ukraina pagulastega (рівний консультант з роботи з українськими біженцями).
+372 55680942
prunissvetlana@gmail.com
Tallinn

Gleb Kuznetsov
MSM-kogemusnõustaja
Narva
ehpv.narva@gmail.com
+372 5870 6070

Anna Aleksejeva
HIV-kogemusnõustaja
Narva
+372 58030594
annlexa33@gmail.com

Andrei Šiškin
HIV-kogemusnõustaja
Narva/Jõhvi
+372 55658280
shishkin.ee@gmail.com

Lukas Andrijauskas
MSM-kogemusnõustaja
Tartu
lukaandr915@gmail.com
+372 58152948

Ekaterina Maslennikova
Psühholoog
Telefon: +372 58545878
Narva
ekaterina.maslennikova@ehpv.ee

Aija Kala
Kliiniline psühholoog
Tartu
+372 58 58 78 06
aijakala@gmail.com

Ivakhnina Yuliya
Vabatahtlik
Tallinn
+372 53628460
yuliya.r@patients.org.ua

 

Nikita Pugatsjov
Vabatahtlik
Tallinn
+372 56455037
n.pugatsjov@gmail.com

 

Konstantin Išov
Vabatahtlik
+372 5880 5681
konstantin.ishov@ehpv.ee

Kadi Viljak
Vabatahtlik
+372 510 0504
Tallinn
kadi.viljak@ehpv.ee

Deniss Kukin
vabatahtlik
+372 5918 4194
deniss.kukin@ehpv.ee

Marco Hakala
Vabatahtlik
Tallinn
+37258628074
hakalamarko06@gmail.com

 

Denis Konovalov
Vabatahtlik
Tallinn
+37256370936
den_konovalov_1981@bk.ru

 

Jaan Pliznik
Vabatahtlik
jaan.pliznik@ehpv.ee
Tallinn

Julia Jermošina
Vabatahtlik
Narva
+372 5786 9737
julia.jermoshina@ehpv.ee

 

Maksim Drozhzhin
Vabatahtlik
Tallinn
+37258343083
drojjin.mak@gmail.com

Indrek Niibo
Vabatahtlik
Tartu
+372 58280996
Indrek.Niibo@ehpv.ee

Elena Borisenko
Vabatahtlik
Narva
+372 5333 4226
elena.borisenko@ehpv.ee