Latšin Alijev

Juhatuse esimees

+372 5870 6070

latsin.alijev@ehpv.ee

Igor Gordon

Juhatuse liige

+372 5650 6316

igor.gordon@ehpv.ee

Jekaterina Voinova

Juhatuse liige

+372 5807 8037

jekaterina.voinova@ehpv.ee

Jelena Antonova

Juhatuse liige

Jõhvi

+372 5331 7025

jelena.antonova@ehpv.ee

Jekaterina Smirnova

HIViga seotud psühhostsiaalsete teenuste koordinaator

Narva

+372 5557 8131

jekaterina.smirnova@ehpv.ee

Deniss Kukin

IT spetsialist, vabatahtlik

+372 5918 4194

deniss.kukin@ehpv.ee

Nelli Lomova

Raamatupidaja

+372 5556 8464

nelli@ehpv.ee

Natalia Rediskina

Psühholoog

+372 5622 4076

natalia.rediskina@ehpv.ee

Krista Joost

Vanglaprojekti koordinator

+372 5340 1706

krista.joost@gmail.com 

Julia Jermošina

Projektikoordinaator

Narva

+372 5786 9737

julia.jermoshina@ehpv.ee

 

Karolin Kruuse

Projektikoordinaator

Tallinn

+372 5648 5725

karolin.kruuse@ehpv.ee

 

Dairis Püvi

Psühholoog

Tartu

+372 5620 6813

dairis.pyvi@gmail.com 

Erika Tšerkašina

Huvikaitse spetsialist

Tallinn

+372 5568 9512

erika.tserkasina@ehpv.ee

 

Юрий Йорский

Huvikaitse nõustaja

Tallinn

+372 5397 1573

yuri.yoursky@ehpv.ee

 

Nadežda Tsjupa

HIV-kogemusnõustaja

Jõhvi

+372 5675 3737

nadezda.tsjupa@ehpv.ee

Natalja Slobožaninova

HIV-kogemusnõustaja

Narva

+372 5616 7097

natalja.slobozaninova@ehpv.ee

 

Elena Borisenko

HIV-Kogemusnõustaja

Narva

+372 5333 4226

elena.borisenko@ehpv.ee

Jevgenia Mitjanina

HIV-Kogemusnõustaja

Tallinn

+372 5686 1376

jevgenia.mitjanina@ehpv.ee

Sagib Kulbayev

Projektikoordinaator

Tallinn

+372 5781 6023

sagib.kulbayev@ehpv.ee

 

Ilja Pronin

Vabatahtlik

Tallinn

+372 5808 8672

ilja.pronin@ehpv.ee

Roman Moroz

HIV-kogemusnõustaja, praktikant, joogameister

Tallinn

+372 5895 8828

roman.moroz@ehpv.ee

Konstantin Išov

Vabatahtlik

+372 5880 5681

konstantin.ishov@ehpv.ee

Liilia Jakovleva

Vabatahtlik

+372 5619 7457

Narva

lilianno4ka_07@mail.ru

Jaan Pliznik

Praktikant

+372 5645 5230

Tallinn

jaan.pliznik@ehpv.ee

Kadi Viljak

Vabatahtlik

+372 510 0504

Tallinn

kadi.viljak@ehpv.ee

Vassili Skripkin

Vabatahtlik

+372 5678 7838

Tallinn

vassu500@gmail.com