Latšin Alijev

juhatuse esimees

(+372) 5331 7025

latsin.alijev@ehpv.ee

Igor Gordon

juhatuse liige

(+372) 5650 6316

igor.gordon@ehpv.ee

Jekaterina Voinova

juhatuse liige

(+372) 5807 8037

jekaterina.voinova@ehpv.ee

Jelena Antonova

juhatuse liige, HIV-kogemusnõustaja

Jõhvi

(+372) 5331 7025

jelena.antonova@ehpv.ee

Jekaterina Smirnova

HIViga seotud psühhostsiaalsete teenuste koordinaator

Narva

(+372) 5557 8131

jekaterina.smirnova@ehpv.ee

Julia Maltseva

avalike suhete juht

(+372) 5340 0530

julia.maltseva@ehpv.ee

Konstantin Išov

organisatsioonisisese kommunikatsiooni spetsialist

(+372) 5880 5681

konstantin.ishov@ehpv.ee

Deniss Kukin

projektikoordinaator

(+372) 5918 4194

deniss.kukin@ehpv.ee

Nelli Lomova

raamatupidaja

(+372) 5556 8464

nelli@ehpv.ee

Natalja Rediskina

psühholoog

(+372) 5622 4076

natalia.rediskina@ehpv.ee

Tatjaana Karpušova

HIV-kogemusnõustaja

Narva

(+372) 5300 4074

tatyana@ehpv.ee

Caty Lebedev

HIV-kogemusnõustaja

Tallinn

(+372) 5631 6013

cati.lebedev@ehpv.ee

Nadežda Tsiupa

HIV-kogemusnõustaja

Jõhvi

(+372) 5675 3737

n.kuznetsova@ehpv.ee

Maria Volkova

HIV-kogemusnõustaja

Narva

(+372) 5333 4226

maria.volkova@ehpv.ee

Jekaterina Panitševa

HIV-kogemusnõustaja

Jõhvi

(+372) 5624 0559

jekaterina.panitseva@ehpv.ee

Konstantin Fedjajev

HIV-kogemusnõustaja

Jõhvi

(+372) 5597 2750

konstantin.fedjajev@ehpv.ee