Latšin Alijev

Juhatuse esimees

+372 5870 6070

latsin.alijev@ehpv.ee

Igor Gordon

Juhatuse liige

+372 5650 6316

igor.gordon@ehpv.ee

Jekaterina Voinova

Juhatuse liige

+372 5807 8037

jekaterina.voinova@ehpv.ee

Jelena Antonova

Juhatuse liige, HIV-kogemusnõustaja

Jõhvi

+372 5331 7025

jelena.antonova@ehpv.ee

Jekaterina Smirnova

HIViga seotud psühhostsiaalsete teenuste koordinaator

Narva

+372 5557 8131

jekaterina.smirnova@ehpv.ee

Julia Alo

Avalike suhete juht

+372 5340 0530

julia.alo@ehpv.ee

Konstantin Išov

Organisatsioonisisese kommunikatsiooni spetsialist

+372 5880 5681

konstantin.ishov@ehpv.ee

Deniss Kukin

Projektikoordinaator

+372 5918 4194

deniss.kukin@ehpv.ee

Nelli Lomova

Raamatupidaja

+372 5556 8464

nelli@ehpv.ee

Natalia Rediskina

Psühholoog

+372 5622 4076

natalia.rediskina@ehpv.ee

Krista Joost

Vanglaprojekti koordinator

+372 5340 1706

krista.joost@gmail.com 

Julia Jermošina

Projektikoordinaator

Narva

+372 5786 9737

julia.jermoshina@ehpv.ee

 

Lauri Pihkva

Psühholoog

Tartu

+372 5666 7252

lauri.pihkva@gmail.com 

Evgeny Anokhin

Vabatahtlik, Psühholoog

Tallinn

+372 5360 2716

evgeny.anokhin@ehpv.ee

Tatjaana Karpušova

HIV-kogemusnõustaja

Narva

+372 5300 4074

tatyana@ehpv.ee

Caty Lebedev

HIV-kogemusnõustaja

Tallinn

+372 5631 6013

cati.lebedev@ehpv.ee

Maria Volkova

HIV-kogemusnõustaja

Narva

+372 5333 4226

maria.volkova@ehpv.ee

Nadežda Tsjupa

HIV-kogemusnõustaja

Jõhvi

+372 5675 3737

n.kuznetsova@ehpv.ee

Sagib Kulbayev

Vabatahtlik

Tallinn

+372 5781 6023

sagib.kulbayev@ehpv.ee

 

Ilja Pronin

Vabatahtlik

Tallinn

+372 5808 8672

ilja.pronin@ehpv.ee

Roman Moroz

Vabatahtlik, joogameister

Tallinn

+372 5895 8828

roman.moroz@ehpv.ee