Eesti HIV-positiivsete Võrgustik tähistab 10 aasta möödumist edukast osalemisest üle-euroopalisest HIV-testimisnädalast!

Eesti HIV-positiivsete Võrgustik tähistab 10 aasta möödumist edukast osalemisest üle-euroopalisest HIV-testimisnädalast!

Tallinn [20.11-27.11.2023]

Eesti HIV-positiivsete Võrgustik on uhke oma kümneaastase panuse üle-euroopalise HIV-testimisnädala üle. Selle ulatusliku kampaania osana kutsutakse kõiki üles saama tasuta HIV-teste, mis on saadaval igal tööpäeval EHPV keskustes üle kogu Eesti.

Selle algatuse eesmärk on rõhutada ennetava testimise tähtsust ja luua mugav keskkond neile, kes soovivad oma tervise eest hoolitseda.

Tänu EHPV ühistele jõupingutustele ja European Testing Week, püüame jätkuvalt tagada kõigile Eesti kodanikele lihtsa juurdepääsu testimisele. Kutsume kõiki selles algatuses osalema ja rahvatervisele kaasa aitama.

Testimise kohta lisateabe ja nõuannete saamiseks külastage meie veebisaiti [ehpv.ee] või võtke meiega ühendust telefonil [+372 5870 6070].

Koos astume sammu enda ja teiste tervise eest hoolitsemise suunas!

Eesti HIV-positiivsete Võrgustikust (EHPV):

Eesti HIV-positiivsete Võrgustik — PLWH organisatsioonide liit. Pakume HIV-testimist, nõustamist ja tuge, et aidata üles ehitada tervet ühiskonda.

Pressi kontakt:

Latšin Alijev

+ 372 5870 6070

latsin.alijev@ehpv.ee