“Hello bar” ja EHPV koostööst

Meil on häid uudiseid “Hello Bar” klubi külalistele ja kõigile kogukonna liikmetele! Meil on hea meel teatada oma uuest partnerist Eesti HIV-positiivsete võrgustikust.

Selle koostöö tulemusena pakub Eesti HIV-positiivsete võrgustik meile tasuta kondoome ja lubrikante. Nüüd on meil juurdepääs usaldusväärsele kaitsele ja turvalisusele. Väärtustame oma kogukonna tervist ja heaolu.

Lisaks kutsub Eesti HIV-positiivsete võrgustik teid oma kontorisse tasuta saama HIV, C-hepatiidi ja süüfiliste kiirteste. See on oluline samm meie tervise ja heaolu jaoks. Siit saame mitte ainult kiirteste, vaid ka professionaalset tuge ja nõu.

Kutsume kõiki meie klubi liikmeid seda ainulaadset pakkumist kasutama. Tulge meie klubisse, et võtta tasuta kondoome ja lubrikante. Ja ärge unustage võimalust võta kaasa meditsiinilisi teste Eesti HIV-positiivsete võrgustiku kontorist.

Täname Eesti HIV-positiivsete võrgustiku toetuse eest. Üheskoos saame hoolitseda oma tervise eest ning luua kõigile turvalise ja sõbraliku keskkonna.

Instagram: hellobartln                                Web ja Instagram: ehpv.ee