Kallid sõbrad, Algab uus aasta- aeg lootuseks, edulugudeks ja võitudeks.

Kallid sõbrad, Algab uus aasta- aeg lootuseks, edulugudeks ja võitudeks. Milliseks kujuneb uus aasta sõltub suures mahus meist endist. Seepärast tahan teile soovida usku enesesse ja usku oma energiasse. Teiega üheskoos võime liigutada mägesid!

Ma tänan teid selle töö eest mida teete teiste inimeste heaks, teie püüdlikuse ja hindamatu panuse eest meie ühisesse töösse EHPVs.

Olete meeskond suure südamega inimestest ja tõelistest professionaalidest. Tunnen uhkust selle üle, et töötame koos. Möödunud aasta polnud meile kerge.

Mõistagi tuli ette pettumusi, vigasid, apsakaid, meelehärmi, kuid saime sellest kõigest uue õpetliku kogemuse. Need vead ja katsumused tegid meid ainult tugevamaks.

Võtame uude aastasse kaasa kõik hea ning jätame pettumused ja komistused vanasse aastasse.

Me lõime tugeva pagasi tuleviku tarvis ning meid ühendab veendumus, et uus aasta toob vaid kenad ja positiivsed muutused. Küik te oma töökohtadel arenete ning tunnete edukat toime oma ettevõtmistega.

Meie keskustes Narvas, Jõhvis, Tartus, Tallinnas muutume veelgi kenamateks ja tähelepanelikumateks teineteise vastu. Andestame võimalikud solvamised ja unistame helgest tulevikust, katsume teineteise soove mõista ja mõistagi usume nende täitumisse.

Möödunud aasta oli kirev ja sisurohke – võidud ja rõõmud, kohtumised ja avastused. Loodan, et uuel aastal teie südamesoovid ja unistused täituksid ja edu saadaks teid kõigis tegemistes. Olgu teie saatjateks teie kallid inimesed ja kodusoojus tooks külla ikka ja jälle oodatud külalisi.

Kosutage väsinud, naeratage neile kes üksildased ning see saab teile alati tasutud. Head tuju ja meeleolukat uusaasta pidu teile!

Head uut aastat! Alati teie, Latšin.