Madonna pidustuste tuur avaldab südamlikku austust AIDSi tõttu kadunutele

Madonna pidustuste tuur avaldab südamlikku austust AIDSi tõttu kadunutele

The AIDS Memoriali abiga näitab Madonna HIV / AIDSi kogukonnale, et ta hoolib – ja kannab endiselt oma isiklikke kaotusi lähedal.

Kolleegide, sõprade ja armastajate kaotus #AIDS mängis Madonna kujunemisaastatel suurt rolli.

Ta sai HIV-ga elavate inimeste meistriks.

Ta avaldas austust neile, kes surid #MadonnaCelebrationTour ühes kõige liikuvamas järjestuses.

Me kanname neid endaga kaasas. Madonna on alati olnud HIV/AIDSi kogukonna jaoks olemas ja ta on olnud üks kõige avalikumaid cheerleadereid neile, kellel on meditsiiniline seisund, mis elab vaikusest, hirmust, häbimärgistamisest ja häbist. Nädalavahetusel alustas Madonna oma Celebration Tour’i Londonis. Kontserdil, mis tõstab esile tema 40-aastase karjääri muusikat, võttis ta aega, et avaldada austust HIV / AIDSi kogukonnale, näidates nende nägusid, kelle oleme kaotanud. Pink News kirjeldas austusavaldust:

“Üle lava liikunud vabaõhukastis lauldes ilmusid üle kogu areeni ekraanidele pildid neist, kes kaotasid oma elu [epideemiale], sealhulgas kunstnikud Keith Haring ja Martin Burgoyne, fotograaf ja režissöör Herb Ritts, laulja-laulukirjutaja Sylvester ja legendaarne Queeni frontman Freddie Mercury.

“65-aastane Madonna alustas liigutavat austusavaldust pärast suhteliselt hoogsa tantsuhiti “Holiday” esitamist, mis oli kriisi ajal LGBTQ+ kogukonnale hümniks.

“Etenduse ajal kukkus üks Madonnat ümbritsev tantsijatest maapinnale, justkui elutu. Seejärel asetas lauljatar esineja kohale lehe ja läks üle liigutavale esitusele “Live to Tell”.”

Pildid esitati ja jäädvustati veebis AIDSi memoriaalile, mis on armastatud veebiressurss, kus inimesed avaldavad austust lähedastele, jagades mõningaid rõõme ja võitlusi HIV-i mõju kohta nende elule. #madonna #celebrationtour #sylvester #cookiemueller #robertmapplethorpe #AIDS

www.poz.com