Eesti HIV-positiivsete võrgustik soovib head sõbrapäeva!!!

Eesti HIV-positiivsete võrgustik soovib kõigile ilusat sõbrapäeva!

❤️🎁 Eestis on viimasel kümnendil kombeks tähistada sellist tähtpäeva nagu sõbrapäev, mida tegelikult kutsutaksegi sõbrapäevaks.

Sellel päeval on kombeks kinkida armastatud ja kallitele inimestele lilli, südamekujulisi kaarte, sageli poeetiliste armastustekstide (luuletustega) – sõbrapäevad. Armastajad teevad üksteisele kingitusi, sõbrad vahetavad südamekujulisi kaarte (sõbrapäevi) armastuse ja sõpruse kinnitustega. Kuigi ajalugu vaikib sellest, kes ja millal see mitteametlik püha asutati, ei võta see seda populaarsust.
EHPV – Eesti HIV-positiivsete võrgustik usub, et elus on kõige tähtsam Sõbrad. Meie kliendid, koostööpartnerid, kolleegid on meie sõbrad. Ja sel päeval teeme tänu MTÜ Südamete soojus heale südamele sõbralikke kingitusi toidupakkide näol oma klientide peredele, kellel täna on meil raskem, kus kasvatatakse lapsi, kuhugi isegi kuus. Tänases majanduskriisis, viiruste levikus, tuleviku ebakindluses tahame toetada ja otsime ka edaspidi võimalusi oma Sõprade, meie Laste toetamiseks.
Projekt #HIVJAVAESUS õigustab täielikult selle vajalikkust. Loe meie kohta www.ehpv.ee

Võib-olla on see puhkus kellelegi suurepärane võimalus oma abi pakkuda, et isegi mõne aja pärast uuesti vanadele headele sõpradele helistada või kirjutada ning seejärel lärmakas sõbralikus seltskonnas kokku saada ja häid uudiseid ja meeldivaid mälestusi jagada.
Häid pühi, kallid sõbrad 🎀