Festival Festheart Tartus ja Rakveres

Sügis Eestis tõotab tulla täidetud ajaga kultuurisündmustega ja millest üks neist oodatuim on Festheart Festival, mis toimub Tartus ja Rakveres. See üks neist Filmikunsti festival lubab anda vaatajatele ainulaadse kinematograafilise kogemuse.

Festheart Festival paistab silma oma rikkuse ja mitmekesisuse poolest. See programm sisaldab endas: esitatavaid eri riikide filme, mida ühendab kirg kino vastu. Üksikasjalik  Festheart  Festivali programm on kättesaadav ürituse ametlikul kodulehel: festheart.ee

Festheart Festival on ka sotsiaalselt oluliste projektide algataja. Sel aastal festival teeb koostööd Eesti HIV-positiivsete võrgustikuga, www.ehpv.ee (MSM Kontrollpunkt EHPV), et juhtida tähelepanu HIV ennetamise ja ravi tähtsusele seksuaaltervises. Festivalil saavad kõik tahtjad tasuta komplektid, mis sisaldavad endas HIV-testi, libestid ja kondoome, samuti võimalus konsulteerida PrEP-i probleemide suhtes.

Festheart Festival ei ole ainult kino tähtpäev, vaid ka võimalus rohkem teada saada tervise ja ennetamise olulistest aspektidest. Liituge selle ainulaadse sündmusega, nautige kvaliteetseid filme ja hoolitsege oma tervise eest. Ära jätke võimalust kasutamata jääda osa Festheart Festivalist ning sukelduda kinomaailma ja samuti praegusesse sotsiaalsete maailma küsimustest.

Tartu: Elektriteatris, 29. september – 1. oktoober

Rakvere: Teatrikinos, 6.-8. oktoober

Te saate olla kursis meie postitustega Facebookis:

  1. Facebook postitus
  2. Facebook postitus
  3. Facebook postitus
  4. Facebook postitus
  5. Facebook postitus