Täna, 1. detsembril tähistati ülemaailmselt AIDS-i vastu võitlemise päeva.

Täna, 1. detsembril tähistati ülemaailmselt AIDS-i vastu võitlemise päeva. Juba 17-ndat aastat süütab Eesti HIV-positiivsete võrgustik üle Eesti küünlad, et mälestada lisaks Aidsile ka Covidi ning Ukraina sõja tõttu meie seast lahkunuid.

Kohtla-Järve

1. detsembril kell 12.00 süüdati küünlad, mis ajaliselt langesid kokku AIDSi-vastase võitluse päevaga, mis toimus Ida-Viru Keskaigla lähedal, aadressil Tervise 1. EHPV meeskonna vabatahtlikud, partnerorganisatsioon LUNEST ja linna esindaja, Jõhvi sotsiaalvaldkonna abilinnapea Evelyn Danilov.

Tallinn

Ameerika saatkond

Täna, ülemaailmsel AIDSi vastu võitlemise päeval, kogunevad inimesed üle maailma, et mälestada neid, kes on AIDSiga seotud haiguste tagajärjel surnud.

Meie ajutine asjur 𝐆𝐚𝐛𝐫𝐢𝐞𝐥𝐥𝐞 𝐂𝐨𝐰𝐚𝐧 ühines HIV-ist mõjutatud kogukonna liikmetega, et süüdata küünlad HIV-ohvrite auks ja mälestuseks kogu maailmas, lootes täita Ameerika lubadust lõpetada HIV/AIDSi pandeemia 2030. aastaks.

Oleme jätkuvalt pühendunud selle, et tagatud oleks igast vanusest, soost ja elanikkonna grupist olenemata HIV-i nakatunud inimeste väärtustamine ja kuulmine. Sellel aastal keskendume teemale „Enda proovile panemine: võrdsuse saavutamine HIV-i lõpetamiseks”.

Superministeerium

GALERII | Superministeeriumi ees süüdati küünlad Aidsi surnute mälestuseks
Toimetas Keit Paju
Neljapäeval tähistatakse kogu maailmas rahvusvahelist Aidsi vastu võitlemise päeva. Tradistiooniliselt süütas Eesti HIV-positiivsete võrgustik üle Eesti küünlad, et mälestada nii Aidsi, Covidi, esimest korda ka Ukraina sõja tõttu meie seast lahkunuid.

Narva