Üle-euroopaline testimisnädal 2023

Euroopa testimisnädal on üleeuroopaline kampaania, mis julgustab partnerorganisatsioone kogukonna-, tervishoiu- ja poliitikaasutustes kogu Euroopas ühinema üheks nädalaks kaks korda aastas, et suurendada testimisalaseid jõupingutusi ja suurendada teadlikkust varasemate hepatiitide ja HIV-testide kasulikkusest. See algatus on edenenud alates selle käivitamisest 2013. aastal ja on kasvanud laialdaselt tunnustatud Euroopa ürituseks, kus igal aastal osaleb sadu organisatsioone. See, mis kunagi algas iga-aastase üritusena, on nüüd muutunud kaks korda aastas toimuvaks sündmuseks, kus igal aastal toimub kaks ETW-d kevadel (mais) ja sügisel (novembris). Iga organisatsioon panustab vabatahtlikult oma aega, et korraldada oma testimisnädala tegevusi ja luua uskumatuid väljapanekuid ühistest jõupingutustest testimise teadlikkuse suurendamiseks kõigil organisatsiooni tasanditel.

Juba üheteistkümnendat aastat toimuv Euroopa testimisnädala algatus võõrustab kevad- ja sügis-ETW-sid järgmistel kuupäevadel:

Kevadine ETW: 15.-22. mai 2023

Sügisene ETW: 20.-27. november 2023

Kevadiste ja sügiseste ETWde eesmärk jääb samaks: ühendada partnerorganisatsioonid kogu Euroopas üheks nädalaks, et suurendada testimise kättesaadavust ja suurendada teadlikkust varasemate hepatiidi ja HIV-testide kasulikkusest.

Kas oled huvitatud kampaaniaga liitumisest? Seejärel klõpsake alloleval nupul “Registreeru siin” ja registreerige oma organisatsioon!